Zboží

Na detailech záleží

Kapesní nebo náramkové hodinky nesloužily vždy jen jako ukazatel času, ale také jako znak bohatství. V dobách dřívějších si kapesní hodinky pánové připínali ke zlatým řetízkům a samotné „cibule“ zastrkávali do kapsiček u vesty.
· Čím luxusněji hodinky vypadaly, tím větším bohatstvím onen pán vládl.
Možná my se zdálo, že dnešní doba hodinkám až tak moc nepřeje. Mnohdy se je snaží převálcoval mobilní telefony nebo jiná elektronické zařízení, která si s sebou nosíme všude a na kterých máme k dispozici stále přesný čas.

hodinky luxusní

Luxusní hodinky dají muži styl

Výměna mobilů a tabletů za klasické hodinky má ale jeden háček. Zejména, pokud se jedná v tomto případě o muže. Milé dámy, představte si jednu situaci ve dvou možnostech. Přitažlivý, dobře oblečený muž, potřebuje v tomto okamžiku zjistit, která hodina udeřila.

1. Začne šmátrat v kapse u kalhot od svého luxusního obleku a po chvíli pracně vytáhne mobil. Chvíli na něj zírá a pak ho opět upustí do zmíněné kapsy.
2. Ladně odhrne běloskvoucí manžetu a pohlédne na své zápěstí. Tam se mu lesknou dokonale vyčištěné hodinky typu „James Bond“.
Už asi není potřeba nic dodávat. Druhý typ muže bude přesně tím, který svým chováním a jednáním zaujme nejen ženy, ale také například možného zaměstnavatele.

luxusní hodiny

Dokonalost v každém pádě

Pokud chcete svého partnera obdarovat něčím opravdu krásným a velice osobním, darujte mu luxusní pánské hodinky. Možná, že tak zvýšíte jeho šance na lepší zaměstnání nebo kariérní postup.
· Ty opravdu nejlepší mají plášť vyrobený z ušlechtilé oceli.
· A na ciferník se bude váš partner dívat přes safírové sklíčko.
· Samotný strojek je řízený rádiovým signálem a je napájen moderní solární energií.
A jaká je jejich přesnost? Nic na světě není dokonalé. Tyto hodinky se minou za měsíc až o patnáct sekund. Ale to je snad přijatelné, nemyslíte?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup