Zboží

Moderní vyhřívací deky jsou komfortní i dobře vypadají


Deka měkká jako by vás objímal beránek. V několika barevných provedeních, rozměrech a hlavně moderní, s celou řadou funkcí. Tak takové jsou vyhřívací deky, které jsou nyní na trhu. Uvnitř jsou vlákna, která rovnoměrně rozvádějí teplo po celé jejich ploše.

Využít je může kdykoli. S radostí se do deky zachumlá dítě i babička. V dece se dá stejně dobře sedět u televize, na terase, nebo ji použít na předehřátí postele. S ohřívací dečkou můžete jednou provždy zapomenout na to, jaké to je vlézt večer po sprše do studené postele a pak dlouhou dobu nezamhouřit oka zimou.

vyhrivaci deka sencor tmava

Dobře vypadají a pomáhají při zdravotních problémech

Při akutních i chronických problémech jsou ohřívací deky skvělých pomocníkem. Pomáhají při zánětlivých, svalových, ischemických či menstruačních problémech. Uvolňují svalové napětí a pomáhají prokrvit celé tělo. Kdo trpí na studené nohy, bolavá záda a klouby, ocení je mnohonásobně. Jsou skvělým pomocníkem při nachlazení, chřipce a když se do vás bude dávat zimnice z horečky.

vyhrivaci deka sencor

Komfort se řadou funkcí

Součástí dek bývá dálkové ovládání, které umožní pohodlné zapnutí, vypnutí a ovládání teploty na požadovanou úroveň. Některé typy mají rovněž časovač, kterýumožňuje nastavení automatického vypnutí. Například, když budete předehřívat postel. Nechybí ani bezpečnostní prvek v podobě ochrany proti přehřátí či automatické odpojení v případě poškození. Řada ohřívacích dek se dá jednoduše prát v pračce, tím že odejmete kabel s ovladačem.
Velkou výhodou je jejich cena. Pořídit se dají za pár stovek, přitom jejich efekt je k nezaplacení. Vyhřívací deky jsou perfektním dárkem pro vaše blízké, ale i pro vás samotné.