Zboží

Móda s puncem motorkářského stylu

Většinou si před sebou vybavíme muže oděného v kůži, ale to není jediné oblečení, které k tomuto stylu patří. Klasikou jsou bundy s různými logy, které se nosí už řadu let.

V první řadě je však třeba říct, že prim hraje u této módy především funkčnost, která může leckdy zachránit život.V případě nehody jste totiž velmi zranitelní. V automobilu vás chrání okolní plechy, ale na motorce jste jako hadrová panenka. Takový funkční dres patří neodmyslitelně ke správné výbavě jezdce. Nesmí chybět ani helma, která kryje nejen hlavu, ale zejména krční páteř a začátek míchy. Můžeme si tak zachránit hybnost těla. Naše tělesná schránka je velmi křehká, takže bez správného vybavení se na silnice ani nepouštějte.

motorkář

Někteří výrobci se dnes už ani nebojí pohrát si s barvami a různými styly. I když tradiční černá prostě nesmí chybět. Prim hraje adrenalin a požitek z jízdy. Takže se musíme cítit pohodlně a příjemně, ne jako v neforemném skafandru. Inspirace vychází z klasických volnočasových trendů, které patří i k tomuto sportu.

Co určitě nosit na silném stroji
Mezi velké hity a stálice patří kožené bundy s asymetrickým zipem, které nosí i řada hvězd tohoto průmyslu. K nim se řadí i poměrně jednoduchá loga či hesla, která dotváří jejich styl a vaši osobnost.
Motokrosové kalhoty si jednoznačně pořiďte. Na běžné nošení jsou sice velmi nepraktické, ale nezbytné pro vaši jízdu na vašem oblíbeném stroji.
Stále větší oblibě se také těší závodní dresy, hybridy šatů a sukní nebo ponožky, vše vyzdobené barvami a vymyšlenými logy.

lebka

Abyste se náležitě vyladili, nesmíte zapomenout ani na boty a ozdoby ,které vás utvrdí v tom, že do tohoto světa patříte. Rozhodně vsaďte na výrazné doplňky a řetězy, které z vás udělají drsňáka. Patří sem prsteny, náušnice nebo i náramky. Záleží čistě na vás, v čem se budete cítit dobře. Neuděláte chybu, když se zaměříte na motivy kříže nebo lebky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup