Zboží

Malé detaily dělají celek dokonalým


Váš syn nebo dcera už odrostli dětské postýlce a vy jim budete brzy zařizovat vlastní pokoj. Už plánujete první nákupy a vybíráte koberec, nábytek i doplňky. Dětský pokoj zařizujeme s velkým nadšením a také s trochou obav. Je třeba vybrat takové doplňky, aby podněcovaly dětskou fantazii, ale aby sloužily delší čas. A to je právě problém, protože děti baví každou chvíli něco jiného. Někdy je to oblíbená pohádková postavička, jindy model auta nebo jsou fascinování podmořským světem. Není možné stále měnit výmalbu v pokoji tak, aby odpovídala postavě, která právě zvítězila v boji o přízeň dětského srdce.
rozbitá žárovka
Můžete však jít na zařízení dětského pokoje s malým trikem. Vyberte nábytek v neutrální bílé barvě, a to včetně postele, psacího stolu a skříně. Tu můžete ozdobit jen barevnou fototapetou. Dají se sehnat jako samolepka a jsou k dostání ve stovkách motivů. Snadno ji vyměníte ve chvíli, kdy vaše dítě zatouží po společnosti jiného hrdiny. Na zeď nepořizujte celoplošnou výmalbu, ale jen obrazy a obrázky, kde jejich případná výměna je otázkou chvilky. Výborným doplňkem jsou i nejrůznější povlečení na dětskou postel a barevné polštáře nebo přehoz. Ani běžné zařizovací předměty nemusí být nudné, když je pořizujete do dětského pokoje. Podívali jste se, jak hezky vypadají Schneider vypínače? Dají se sehnat i v barevném provedení nebo doplněné o barevné pruhy či barevné rámečky. Do dětského pokoje jsou barevné vypínače tím pravým oživením. Děti by měly mít kolem sebe barev co nejvíce, a právě vypínač je výborný doplněk, který může ukázat, že i na drobném detailu záleží.
dřevěná lampička
Zařízení dětského pokoje můžete vybrat tak, aby rostlo společně s dítětem. To znamená mít základní vybavení v jednoduchém, jednobarevném provedení a obměňovat pouze doplňky. Všechny kromě jediného. Barevný vypínač se vašemu dítku neomrzí ani ve starším věku.