Zboží

Kouzelný strom vydává své tajemství


Může to znít jako pohádka, samozřejmě pro někoho, kdo se s jeho zázračnou mocí nesetkal. Přesto je to skutečný a celkem urostlý chlapík. Dosahuje totiž do výšky až 30 metrů. Jeho jméno zná široko daleko každý, kdo žije poblíž tropických lesů Indočíny a jihovýchodní Asie. Jmenuje se Kratom a pokud byste hledali jeho latinský název, tak musíte nalézt Mitragynu Speciosu. Také Mytraginin a 7-hydroxymitragynin jsou základními složkami, které se zde ukrývají. Nyní už jste o trochu chytřejší a víte, co je kratom, teď už jen zbývá se podívat, pro je jeho moc tak zázračná.

látky kratomu

Každá barva má svůj jedinečný význam

Tamní lidé se předně soustředí na jeho listy, které následně suší a posléze je nadrtí na jemný prášek nebo případně namelou. Tímto způsobem upravené listy se používají stovky let, také si snadno poradí s různými druhy slabostí a dokonce pomůže bojovat proti různým závislostem, jako je například alkoholismus. Zajímavé je, že prášek může mít různou barvu a poté působit odlišným způsobem.

  • Stimulant – pomáhá zvládnout těžkou práci, potlačuje únavu, je podporou při tvrdých trénincích ve sportu, ale i duševní práce jde poté lépe.
  • Relaxant – je silně euforizující a je to přeborník ve zvládání bolestí, které jsou až nesnesitelné.

svalnatý muž
Další kladné benefity zasahují až do nepochopitelných úrovní. Pomůže lidem, kteří jsou závislí na alkoholu či opiátech. Poté skutečně stojíme nad zamyšlením, zdali kratom vůbec někdy dostane šanci, aby pomáhal, nebo bude popravdě zakázán, protože by jej uživatelé více vyhledávali, než klasické medikamenty. I to je hříčka přírody a naštěstí v naší republice prozatím jeho užívání nikdo nezakázal. Nicméně v některých státech je považován za nebezpečnou látku a tím pádem i zakázán. Pokud ve vás kratom vyvolal zvědavost, navštivte infoweb www.kouzelnykratom.cz a zde se dozvíte další informace o tom, jak je mocná příroda a síla jeho listů.