Služby

Komíny a sila z vysoce kvalitních materiálů


V současné době se na stavbu komínů využívá stále více materiál nerez. Tento typ komínu se dá použít prakticky pro odkouření všech typů spotřebičů. Nerezový komín má i tu výhodu, že není nutné při jeho instalaci nosný základ. Nerezové komíny lze také kotvit několika způsoby. Nemusí to být pouze zeď, ale i fasáda anebo k jiné vhodné konstrukci.

nerezový komín

  • Další vítanou výhodou nerezového komínu je také jeho nízká váha.
  • Proto je s ním při instalaci snadná manipulovatelnost a také ho lze použít prakticky všude.
    • Po sestavení je plně připraven k montáži na určené místo.

Při tepleném namáhání jsou také tyto typy komínů velice flexibilní a tím pádem nedochází k praskání, které je tak časté u ostatních materiálů. Přesto, že se jedná o vysoce kvalitní a odolný komín, je zapotřebí provádět pravidelnou revizi, jako u všech ostatních typů. Jak u průmyslových, tak i bytových objektů je nutná pravidelná revize a kontrola nejen samotného komínu, ale také kouřovodů.

  • Díky tomu, že revize komínů provádějí odborníci s dlouholetými zkušenostmi, mohou se majitelé domů dozvědět podnětné návrhy o tom, jak by se mohla zlepšit hospodárnost provozu spotřebičů.
    • Pro měření všech hodnot se používají moderní přístroje, které odhalí jakoukoliv závadu nebo skrytý nedostatek.

revize komínu

Spolehlivé skladovací prostory

Nejen zemědělské provozy využívají ke skladování materiálů nebo zásob sila. Moderní sila jsou na velice vysoké úrovni a spolehlivě ochrání vše, co je zde uskladněno.

  • Svařování jednotlivých dílů probíhá svařovacími poloautomaty, které obsluhují kvalifikovaní a zkušení svářeči.
  • Vše probíhá na moderním výrobním zařízení na sestavování sil, zásobníků a nádrží.

Jestliže si není zákazník jistý volbou vhodného materiálu nebo konstrukčního řešení, které stavba sila vyžaduje, pak není problém využít služby odborného poradenství.