Bydlení

Když musíte postel odsunout na vedlejší kolej!

Procházíte se nákupními centry a v Ikei vám při prohlížení všech těch překrásných skříní, stolů, knihoven a postelí svítí očka jako malému dítěti? Nemůžete se dočkat, až si svůj nový překrásný byteček konečně zařídíte po svém? Má to ale jeden háček! Vaše nové bydlo je až komicky malé a vy zkrátka nemáte dostatek místností na to, abyste v bytě měli kuchyň, obývací pokoj, dětský pokoj i ložnici dohromady. Zdá se vám, že z této doslova prekérní situace nevede cesta ven?
gauč a polštář
Máte štěstí – vede!
Jistě vám již mihla hlavou idea, že zkrátka skloubíte dvě místnosti do jedné. A to je ta stezička, kterou byste měli následovat! Že nevíte, které dvě místnosti by byly nejideálnější? Dětský pokoj a kuchyně to spíše nebudou, pokud ovšem netoužíte po tom mít permanentně vybrakovanou ledničku! Dejte na naši radu a při příští návštěvě obchodu s nábytkem a bytovými dekoracemi se zaměřte na to, jak nejnápaditěji byste si mohli zařídit svůj obývák, abyste v něm s co nejsofistikovanějším designem skloubili jak místnost, kde se často setkává u televize většina členů rodiny a kde babičky odpočívají u štrikování svetrů, tak ideální místo pro zasloužený spánek a kvalitní lechtivé hrátky pro sexuchtivé páry.
žena se psem na gauči
Možností je mnoho, nejvíce alarmující položkou na vašem nákupním seznamu bude zcela určitě postel! Zklameme vás – na princeznovské lože s nebesy, o kterém dámy snívaly jako malé, mohou rovnou zapomenout. V malých bytech je důležitá jednoduchost a úspornost! A co takhle uspořit peníze z nákladné koupě velké manželské postele a vyhnout se jí obloukem? Stejně tak dobře můžete spát na sedačce!

Obrátili jste oči v sloup a ani jste předchozí větu nestačili pořádně dočíst? Nedivíme se vám! Komu by se taky chtělo spát dalších třicet let na gauči! A přesto je pohovka ideálním řešením! Existují totiž rozkládací, polohovatelné sedačky, které se přes den tváří jako obyčejné válendy a v noci se z nich stává vaše lůžko. Pohovky na každodenní spaní mají konstrukci tak rafinovanou, že na nich můžete usínat každou noc, aniž byste si uvědomili, že nespíte na skutečné posteli!
holčička na gauči
O výhodách luxusní investice do této pohovky pojednává tento článek: {LINK}, který by si měl zaručeně přečíst každý novopečený vlastník malého bytu, jenž se rozhodl ke koupi pohovky na spaní!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup