Zboží

Každý si občas chceme zpestřit život

Toužíte zažít něco opravdu nečekaného? Nebo naopak jste už dlouholetí příznivci těchto produktů? Poppers jsou malé lahvičky napuštěné těkavou a vysoce hořlavou látkou. Tato látka se rychle vypařuje, proto s ní manipulujeme rychle a okamžitě po použití lahvičku uzavřeme. Jedná se o chemickou sloučeninu nitritů jako je amylnitrit, isobutyl nitrit a další. Některé z nich se přidávají do léků pro kardiaky, jiné běžně najdete v osvěžovačích vzduchu. Zde tvoří dohromady jakousi látku, které se dávají různé příchutě. Tato látka je pod oficiálním názvem čistič, avšak všichni moc dobře víme, jak se používá.
mladík s kyticí.jpg
· Nabízíme až 150 druhů ověřených produktů z různých koutů světa. Kolébkou těchto lahviček je Anglie, mezi další země se řadí Německo, které svou výrobou a vývozem také konkuruje Anglii a dalším zemím, jako je Japonsko nebo USA. Tyto lahvičky jsou známy po celém světě a nejdou žádnou převratnou novinkou. Největší boom zažily v minulém století, kdy se používaly především jako afrodiziaka.
Potěšení v nich najdete zejména při sexuálním styku, kdy se uvolňuje hladké svalstvo, což znamená, že například ženy, které nikdy předtím nezažili orgasmus, tak jej mohou snadněji dosáhnout. Naopak u mužů to při orgasmu poskytuje záruku vysokého uspokojení. Mohli bychom citovat mnoho jedinců, kteří to popisují jako opravdový výbuch. Účinek trvá minutu až dvě, pak to následně odezní.
mladá dívka a růže.jpg

Velkoobchodní spolupráce

Chcete nakupovat ve velkém? Máte vlastní internetový obchod nebo kamenný obchůdek, kde prodáváte různé erotické zboží a chcete tam mít i lahvičky poppers? V tom případě potřebujete skvělé zaváděcí ceny. Velice rádi spolupracujeme i s obchodními a poskytneme vám také slevy.
Jako tvůrci e-shopů euforikum a erotikum máme mnoho zkušeností. Dosahujeme vysokého hodnocení našich produktů a služeb a to až neuvěřitelných 95 % na stránkách: Heuréka.cz.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup