Zboží

Jak strávit krásný podzimní víkend


Přiblížily se podzimní měsíce a venku je už pěkně nevlídné počasí. Chtělo by to najít něco, co osvěží naše tělo a dodá nám příjemnou pozitivní energii v jinak zamračených dnech.

Vyrazte z města! V naší nabídce naleznete nespočet různých tipů! Na víkendové pobyty jsme přímo odborníci!

Ať už se rozhodnete pro lázeňské město, horské středisko, nebo třeba lokalitu plnou kulturních památek, vždy máme co nabídnout. Budete mít možnost zvolit si délku pobytu i formu stravování, která vám vyhovuje. V nabídce jsou pobyty dokonce s plnou penzí! A samozřejmě i něco navíc! V lázeňských střediscích můžete pobyt doplnit o celou řadu procedur, které prospějí vašemu zdraví, nebo můžete obrátit pozornost k vašemu zevnějšku a nechat si hýčkat pleť, vlasy nebo vaše ruce.
Pozadu nezůstávají ani horská střediska, kde můžete využít hotelové bazény, sauny, nebo přímo wellness zónu s vířivkou. Umíte si představit lepší místo, kde strávit víkend s vaším partnerem? Podzimní dny jsou na procházky jako stvořené a jistě se budete vracet domů s chutí do dalšího pracovního týdne.

A ještě jedna rada. I když se vám v daném městě, nebo lázních líbilo, zkuste vždy navštívit některé z nových míst naší nabídky. Do vašich víkendových pobytů se tak nikdy nedostane paní nuda a vy můžete obdivovat krásy jiného města nebo třeba ochutnat jinou lokální kuchyni. Byla by škoda připravit se o spoustu nových zážitků, které na vás můžou čekat v novém místě!

Do hor po celý rok

Pro aktivní jedince jsou ideální horská střediska. A nemusíte jen čekat na to, až je přikryje bílá pokrývka a vy budete moci vyrazit na lyže. Hory nejsou jen pro milovníky zimních sportů. Užívat si můžete i v ostatní měsíce v roce, kdy je ideální věnovat se turistice, nebo cyklistice. Už se těšíte? Tak rychle vybrat místo, kam se vypravíte!