Zboží

I drůbež si zaslouží kvalitní stravu


Určitě si někteří z Vás, kteří měli babičku na vesnici, pamatují, jak každé ráno vstala a šla se postarat o zvířectvo. Šla nasypat nějaké to zrní drůbeži, nacpala do krku husám pár knedlíků ze šrotu a kukuřice, dala zbytky od jídla praseti a nějaké to seno králíkům. To už se v dnešní době moc nevidí. Každopádně v dnešní době, pokud se chcete věnovat chovu domácí drůbeže a dalšího zvířectva, je zapotřebí jim dodávat všechno potřebné přímo ve stravě, aby jim to prospívalo.

Náš obchod Vám nabízí nejen krmné směsi pro slepice n1, ale také stravu určenou přímo pro nosnice, kuřata, broilery či kachny nebo krůty. Každý jednotlivý kus této drůbeže potřebuje trochu jiné složení stravy a naše směsi se postarají, aby dostaly všechno, co potřebují ke správnému vývoji. Obsahují hlavně pšenici, sójový šrot, kukuřici, pšeničné otruby, vitamíny a minerály. Prostě jednoduše už nebudete muset přemýšlet nad tím, co dát drůbeži, protože naše produkty už obsahují naprosto všechno důležité.

Krmná směs pro slepice n1 je určena přímo pro nosnice, od kterých očekáváte kvalitní vajíčka. Díky této stravě, která Vašim nosnicím dodá všechny potřebné důležité živiny pro zdravý a produktivní vývoj, také pomůže i se zvýšením snášení vajec u nosnic. Samozřejmě, že v naší nabídce najdete i další druhy krmných směsí a to jak v granulované tak v sypké podobě ve vysoké kvalitě a za opravdu skvělých cenových podmínek.

Ke všem produktům včetně krmné směsi pro slepice n1 je zapotřebí dodávat dostatek čisté vody. Při používání kvalitní stravy se dobrý stav drůbeže projeví i zvenčí a to na lesklém a bohatém peří. Dodejte své drůbeži všechno, co potřebuje, aby prospívala a abyste z ní měli co největší užitek.