Zboží

Chytrá zásuvka s měřením spotřeby


V dnešní době jsou ceny energií stále vysoko a opravdu zásadní změna na trhu se nedá očekávat. Co s tím? Odpověď je vlastně jednoduchá, tomuto trendu se musí všichni přizpůsobit a hledat úspory v rámci celé své domácnosti. Velkou výhodou je, že vám s tím může pomoci moderní elektronika. Jak je to možné? Monitoring spotřeby je vhodný pro garsonky i rodinné domy, neboť optimalizace výdajů se týkají každého domova. Kdo má dobrý přehled, ten může dělat adekvátní rozhodnutí a dopředu vědět, kolik zaplatí za elektřinu. Stačí k tomu jen malá zásuvka, která si rozumí až s jedenácti tisíci dnešními elektrospotřebiči!

Hlasové ovládání je k dispozici

Ušetří čas, ale také peníze, právě v tom tkví její dvě hlavní výhody. Chytrá zásuvka s měřením spotřeby působí na první pohled velmi nenápadně, jde však o sofistikované zařízení, které funguje plně v duchu moderních standardů. Díky aplikaci ve vašem telefonu si můžete řídit všechno na dálku, vypnutí nebo zapnutí spotřebičů je možné nastavit až na týden dopředu.

chytrá zásuvka s měřením spotřeby_1

Pokud se chcete budit vůní linoucí se z kávovaru už v šest ráno, stačí jediné kliknutí ve vašem smartphonu a o vše ostatní se již postará moderní elektronika. Nejde o žádnou vizi vzdálené budoucnosti, nýbrž běžnou záležitost, nad níž se už nikdo nepozastaví. Pohodlnější život a výdaje domácnosti pod kontrolou, to jsou věci, které jdou ruku v ruce.

Jednoduché řízení vašeho domova

Instalace není náročná, zvládnete to za několik minut. Výkon 3 680 W znamená jediné, můžete mít pod kontrolou i spotřebiče, které mají relativně vysoký odběr, jako je například kávovar, mikrovlnka nebo rychlovarná konvice. Pokud vás tato myšlenka zaujala, snadno se dozvíte víc. Stačí se podívat na cel-tec.cz. Moderní osvětlení není jedinou součástí světa smart home, patří sem i další prvky.