Vzdělání

Anglický jazyk rychle a efektivně


Možná jste uvažovali o tom, že přece jenom by stálo za to se naučit angličtinu, protože se objevuje celkem dost často kolem vás. Dokonce mnohdy je nutná znalost tohoto jazyka k nástupu do zaměstnání, které by vás bavilo, ale bohužel kvůli neznalosti se o tento druh práce nemůžete ucházet. Nicméně, s kurzem Speaking Friends vše zvládnete rychle a můžete si tak plnit své sny.

angličtina online

  • Najít si práci, po které již dlouho toužíte.
  • Cestovat do cizích zemí, kde se rozhodně domluvíte, protože angličtina je rozšířený komunikační jazyk.
  • Budete rozumět cizím slovíčkům a frázím, která se běžně objevují i u nás a jejichž původ pochází právě z anglického jazyka.

Nechce se vám za vzděláním nikam dojíždět? Ani nemusíte

Kurz je totiž vytvořený tak, že se můžete učit prakticky kdekoliv. A samozřejmě z pohodlí svého domova, kde máte svoje soukromí, klid a rovněž si zvládnete vytvořit zázemí na učení, to půjde rozhodně lépe. Můžete si lekce procvičovat na počítači, chytrém telefonu nebo tabletu, zkrátka na všech zařízeních, kde máte možnost se připojit k internetu. Angličtina online je totiž přesně to, co potřebujete. Nemusíte ani nic stahovat, jelikož přístupové údaje vás přenesou do lekcí velmi rychle a snadno.

Výuku zvládne každý

Není zde nastaveno tempo, jak rychle to musíte zvládnout. Jak rychle se budete učit a vzdělávat, to je čistě ve vašich rukou. Angličtina online je ideální v tom, že je sestavena tak, že se slovíčka a fráze postupně opakují a tím se lépe vrývají do paměti. Zcela přirozenou a efektivní cestou.

kurz angličtiny

Co vás zde bude čekat?

  • Lekce, které mají běžnou vyučovací dobu 45 minut, ovšem ke kterým se můžete vracet a opakovat si je kdykoliv jen budete chtít.
  • Skvělý je audio příběh, kdy si procvičíte výslovnost, porozumění textu a rozhodně to hodně ovlivní samotnou výuku.
  • Gramatika již nebude žádným strašákem.
  • Nemusíte se obávat ani zkušebních testů, ty jenom posunou dál ve znalostech.
  • Jako bonus si můžete zkusit on-line konverzaci, což je další velký přínos pro rozvoj.
  • Závěrem kurzu obdrží každý student certifikát, ale daleko důležitější je, že tímto způsobem se skutečně naučí každý nejen anglický jazyk, ale je možnost si vybrat i další nabídku cizích jazyků.