Krása

Profesionální kuchyň

Pokud potřebujete vybavit Vaši kuchyň tak, aby Vaši hosté byli spokojení s jídlem, které jim Vaši kuchaři nachystají, tak je rozhodně na místě, abyste si objednaly konvektomaty od nás, protože tohle Vám šetří spoustu času a výsledek Vás bude bavit. Jídlo bude křehké, rychle hotové a hlavně kvalitně udělané. Díky kombinaci horkovzdušné a parní trouby může kombinovat jak vlhké, tak i suché teplo. Je to jen na Vás, co si zrovna vyberete. Proto je výborný na nejrůznější úpravy jídel, jako je třeba smažení, pečení nebo i grilování i vaření. Je to zkrátka velice multifunkční zařízení, které se Vám stoprocentně bude hodit.

Výhody technologie

Jednou z hlavních výhod, která Vás bude výhodná hlavně pro kuchaře, tak je rychlost. Když máte restauraci plnou hladových hostů, tak nejhorší, co může být, je dlouhé čekání. Takhle se k Vám už nevrátí. Je jasné, že to v tomhle případě kuchař nemá jednoduché, ale díky takovému zařízení je to možné. V důsledku krátké tepelné úpravy si jídlo zachová mnohem vyšší nutriční hodnoty, takže to je také velké plus. Co se týče vitamínů, tak jídlo jich bude obsahovat více, protože se nezničí tepelnou úpravou. Hlavními nejdůležitějšími typy provozu je pára. Jak je známo, jídlo vařené v páře je mnohem chuťově lepší. Hosté si tak zapamatují tuto výjimečnou chuť a přijdou znova. Moc lidí doma nemá parní troubu, tak budou jistě překvapení skvělou chutí. Díky faktu, že si můžete nastavit úroveň vlhkosti, tak jídlo bude šťavnatější a Vy budete ovládat, jak moc.

Výhody

· Kontrola vlhkosti a úspora energie
· Schopnost samočištění
· Možnost připravovat jídla bez tuku
· Úspora místa

Jak již bylo řečeno, můžete připravovat jídla bez tuku, což se Vám bude hodit zejména v dietě. Využijte naší skvělé nabídky a vyberte si sami, co pro Vás bude nejlepší volbou.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup