Služby

Parkování u letiště

Pokud se do cílové destinace vaší dovolené nebo služební cesty dopravujete letecky, pak musíte také řešit to, jakým způsobem se na dané letiště dostanete. Proč volit taxi, které se vám může zbytečně prodražit nebo MHD a být závislí na konkrétních spojích, které v některých časech může být dlouhé intervaly? Dojeďte si k letišti jednoduše vlastním automobilem a využijte možnost parkování u letiště, která je velmi praktickým a pohodlným řešením. Tuto službu si určitě zamilujete i vy, stejně tak jako dlouhá řada klientů před vámi.

parkoviste

Praktické, pohodlné a levné řešení

Už nemusíte složitě vymýšlet, jak se dopravit na letiště nebo kde bez obav nechat automobil. Využijte skvělou službu v oblasti parkování. Nechte váš vůz jednoduše u letiště, ať už v Praze, Brně nebo v Ostravě a s klidným svědomím, že bude váš automobil v bezpečí, odleťte na dovolenou nebo pracovní cestu. Využijte službu Parklot a vyhledejte si online vhodné parkoviště u letiště. Je to rychlé, jednoduché a efektivní. Toto řešení je pro vás mnohem výhodnější ve srovnání s taxislužbou.

Jak to celé vlastně funguje

A jak na to? Vše je maximálně jednoduché. Prvním krokem je online rezervace parkovacího místa online. Následně si vytisknete potvrzení o rezervaci a ve stanovený den přijedete na parkoviště. Z něj pak můžete využít bezplatnou přepravu i s vašimi zavazadly přímo k letišti. Po návratu z vaší dovolené či služební cesty a vyzvednutí vašich zavazadel na letišti jednoduše kontaktujete řidiče, který vás během několika málo minut vyzvedne a opět tak budete moci využít dopravu na parkoviště k vašemu vozidlu.

parkovani

Parkování na dosah letiště se zajištěním bezplatné dopravy z parkoviště

Využijte parkovací místa v těch nejkvalitnějších objektech nacházejících se nejen kolem letišť v Praze, Brně, Ostravě, ale i v zahraničí. Velkou výhodou je blízký dosah letiště a bezplatná doprava z parkoviště na letiště a po vašem návratu zase zpět. Spolehnout se můžete na vysokou úroveň bezpečí a komfortu. Samozřejmostí jsou i přijatelné ceny. Tak neváhejte a objednejte si parkování u letiště.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup