Služby

Kvalit tisku versus cena

Pro laika, který nerozumí technologii tisku, je velmi těžké zvolit to nejefektivnější. Není dobré nejdříve přemýšlet nad cenovou relací, ale spíše si ujasnit, co chcete tisknout a na jaký předmět. Také o mnohém rozhodne množství nákladu, který budete potřebovat. Rozhodně se vyplatí se poradit s odborníky, kteří mají bohaté zkušenosti v oboru a dokáží pomoci i s dalšími problémy ohledně designu a grafické úpravy. Je pravdou, že volba pravděpodobně padne na ofsetový tisk, který je vývojově nejdokonalejším způsobem tisku a se řadí pod tisk z plochy. Ještě se dělí podle možnosti na klasicky vlhčený nebo suchý ofset a rozdíl je v tomto případě pouze v přítomnosti vody.

tiskový stroj

Efektivní tiskařská technologie

Jak vůbec funguje takový tisk? Vzor, který předáte výrobci tisku, není na tiskový materiál přenášen přímo z tiskové hlavy, ale musí mít k tomu svůj mezičlánek. Tím je ocelový přenosový válec, který je potažený gumovým povlakem. Je pravdou, že zákazníka nebude moc zajímat, v čem spočívá technologie postupu přenášení obrazce, ale chce spíše vidět výsledek a ten mu rozhodně ofsetový tisk poskytne v té nejvyšší možné kvalitě.

ofsetový tisk

Nejčastěji se využívá:

  • Při tisku novin, zpravodajů či časopisů, kdy je třeba, aby vynikly perfektně detaily fotografií a písma.
  • Prospekty a brožurky, které slouží jako jistá propagace nebo informační materiál.
  • Letáky či plakáty, které zaujmou a to nejen svojí velikostí, ale předně tiskovým provedením, které je odolné.
  • I v dnešní době se stále používají tištěné mapy, které vyžadují skutečně přesnost a smysl pro malé detaily.
  • Vizitky jsou skutečnou vizitkou podnikající osoby či společnosti. S ofsetovým tiskem si ale nikdo ostudu neudělá.

Ofsetový tisk je dobrou volbou a s kvalitním papírem je to perfektní kombinace, která nikdy nezklame. Navíc se dá tisknout za velmi slušnou cenovou relaci, rychle a efektivně.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup