Služby

Investiční mince pro laiky i profesionální investory

Hledáte bezpečnou a zároveň výhodnou investici? Máte pocit, že už jste zkusili své úspory uložit do všeho možného, ale pokaždé jste narazili? Není divu, většina mainstreamových investičních příležitostí je totiž buď omezena pouze nějakou dobu, jsou extrémně rizikové nebo naopak nabízí tak malé zhodnocení, že jsou ve spojení s inflací spíše prodělečné. Vězte ale, že jestli je něco, co bude lidstvo potřebovat vždy, jsou to drahé kovy. A nejlepší způsob, jakým do nich uložit své peníze jsou investiční mince.

10

Investiční mince jsou jednoduše sběratelské mince, které se razí z drahých kovů a mohou na sobě mít všemožné emblémy od českých prezidentů až po hrdiny Marvel. Mají opravdu mnoho podob. Jejich největší výhodou je ale to, že nezáleží tolik na tom, jakým vzorem disponují, ale z čeho jsou ražené. Nejčastěji jsou lité ze stříbra a zlata, což jsou kovy, jejichž hodnota neustále roste. Proto se nemusíte o své peníze investované do takovýchto klenotů bát, protože jejich hodnota poroste s nimi. A přitom nemusíte vlastnit žádné zlaté pruty či nugety, ale vše máte v krásně ražené minci. Jednoduše jde o bezpečnou investici, kterou může vlastnit každý laik i zkušený investor a všem se vyplatí.

Investice na splátky bez navýšení?

Klasické stříbrné mince většinou dosahují do řad tisíců, u zlatých a dalších se však částka dostává do desetitisíců až statisíců. Taková investice je sice výhodná, ale ne každý má takový objem peněz k investování u sebe. Naštěstí existuje možnost zakoupit si investiční mincena splátky a bez jakéhokoliv navýšení. Tuto službu však jako jediná v České republice nabízí společnost Filius & Investmenst SE.

huk

Ti nabízí široký výběr stříbrných, zlatých ale ipalladiových čiplatinových investičních mincí od různých výrobců, se vším vám rádi poradí a hlavně, jak jsme již zmínili, u nich můžete zakoupit mince na splátky s naprosto nulovým úrokem.
Filius & Investments SE je investiční společnost, která se však nezaměřuje pouze na mince. Na jejich e-shopu můžete zakoupit i šperky, starožitnosti či notafilie. Kromě online obchodu společnost vlastní a pronajímá bezpečností úložné schránky, kóje a P.O. boxy se 100% diskrétností. Společnost je dokonce producentem divadelního projektu Amerikánka, v hlavních rolích s Terezou Rambou a Eliškou Křenkovou.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup